Guláš 2017TVOŘENÍ LOUTEK DO POHÁDKY
sobota 10 hodin

Celou přehlídku zahájíme v sobotu dopoledne s dětmi tím, že si vyrobíme loutky k pohádce, kterou si pak i zahrajeme...Vše pod vedením naší členky Dominiky, která si aspoň při mateřské opráší svou praxi učitelky mateřské školky:)


KRYSÍ DŮM- VOŽIVOT
sobota 14 hodin
Prvním chodem bude Krysí dům divadelního souboru Voživot z Mladé Vožice...Voživoťáci si tentokrát napsali detektivku plnou záhadných vražd a dědictvíchtivých žen...

Z divadelní přehlídky v Třešti si odvezli 3 ceny poroty, 4 čestná uznání a nominaci na celostátní přehlídku ve Vysokém nad Jizerou...
Tak si tak říkám, že to bude dobrý...jako vždy:)

ENIGMATICKÉ VARIACE- FORBÍNA

sobota 17 hodin

„Být vstřícný, to je úpadek,“ tvrdí slavný spisovatel, nositel Nobelovy ceny Abel Znorko, vyhlášený svou arogancí. Už léta žije sám, na vzdáleném ostrově v Norském moři; nepřijímá návštěvy a razantně odmítá všechna interview. Když jej ale osloví novinář jednoho regionálního deníku, překvapivě souhlasí. Čeká ho rozhovor o jeho zatím poslední, nejuznávanější knize „Zapřená láska“ – románu složeném z vášnivých milostných dopisů, který věnoval H.M. Koho skrývají tyto iniciály? Co dalšího spisovatel tají? A o čem všem ví novinář? Enigmu – záhadu zastřenější než se zdálo budou postupně – s jízlivostí i odzbrojujícím citem – oba muži odkrývat."

TANEČNÍ VEČÍREK

sobota 20 hodin

No a aby se jen nesedělo, v sobotu večer si zatančíme...Zveme všechny diváky, účinkující, kolegy forbíňáky a přátele divadla a tance. Přijďte ve 20 hodin (něbo někdy potom) do Hospůdky Na Hradě. Kdyby bylo jooo ošklivo, asi se přesuneme do Kulturního domu, ale doufáme v první variantu:)

HRÁTKY S ČERTEM BECHYŇSKÝ DIVADELNÍ SPOLEK LUŽNICE
neděle 10 hodin

Českou klasiku asi netřeba představovat...Vezměte děti a přijďte si užít dopoledne :)

ZÁMEK- DIVADELNÍ SOUBOR TÁBOR

neděle 19 hodin

Poslední chod letošního Jistebnického guláše...

Ponurý a temný Kafkův svět je obrazem minulosti, přítomnosti a zřejmě i budoucnosti. Rozpoznáme nebezpečí nebo budeme nuceni prožít vše znova? Děsivý démon samoty a odcizení až na dřeň, koloběh strachu a boje s marností. Lze někomu věřit nebo je vše jen chorobná představa? Bojujeme s okolím a systémem nebo sami se sebou? Sen se mění ve skutečnost tak nepostřehnutelně, že mu musíme nezbytně podlehnout. Ale je to konec? Nebo začátek …?